Author: 5***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: muito bom
Màu sắc: Màu tím
Price: 2.986.200₫
Original Price: 3.143.300₫
| Color | Black |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco C85 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | DotDisplay FHD+ |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G81-Ultra |
| SKU | sw25082799555360175 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 8721817 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 5***5
Date:
Review: muito bom
Màu sắc: Màu tím
Author: m***i
Date:
Review: É bonito e parece bom
Màu sắc: Màu tím
Author: j***2
Date:
Review: すごく使いやすいものでした ありがとうございます
Màu sắc: Màu tím
Author: c***9
Date:
Review: todo muy bien llego 1 dia antes era el 12/2 ~17 y llego el 11/2 .Gracias
Màu sắc: Màu tím
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm